O Nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim wielkimi miłośnikami i pasjonatami kawy.
Jej smaku, aromatu i ogromnych możliwości jakie nam daje tzw” czarne złoto” .

Nasza pasja stała się sposobem na życie.
Działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku jako Bar Event GroupProfesjonalna Agencja Usług Barmańskich i Baristycznych .
Z myślą o wygodzie naszych klientów w 2009r. powołaliśmy do istnienia markę Coffee Event – Sklep Online & Catering Kawowy nastawioną na sprzedaż najlepszych kaw z różnych regionów świata , ekspresów do kawy, ale także usług profesjonalnego cateringu kawowego dla potrzeb targów – eventów – konferencji – bankietów.
W naszej ofercie znajdą Państwo również ekskluzywne mobilne bary kawowe , które możemy dostosować do charakteru obsługwanego wydarzenia . Mieliśmy przyjemność świadczyć usługi profesjonalnego cateringu kawowego oraz wykonać pokazy baristów w takich krajach jak : Francja, Belgia, Niemcy, Austria, Holandia . Cyklicznie również od 2012r. zapewniamy catering kawowy podczas targów PLMA World of Private Label w Amsterdamie, które zrzeszają 3200 producentów i dostawców z ponad 65 krajów.

W ramach naszej działalności dostarczamy Państwu mieszanki kaw pochodzące z najlepszych plantacji całego świata, palone zgodnie z tradycyjnymi sposobami zapewniającymi rewelacyjny smak i aromat zamknięty w każdej filiżance.

Jako wyłączny dystrybutor marki Coffee Bontadi oferujemy szeroką ofertę kaw pochodzących z jednej z najstarszych włoskich palarni – Bontadi Coffee z 1790r. Pozostając w stałym kontakcie z jej właścicielami zapewniamy najwyższą jakość ziaren, które od wieków królują na stołach mieszkańców Półwyspu Apenińskiego. Ziaren, którymi dziś zachwyca się również cały świat.

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór najlepszych ekspresów do kawy. Znajdą Państwo u nas wyłącznie sprawdzone modele znanych i popularnych marek, charakteryzujące się najwyższą jakością działania i przepięknym wyglądem. Wszystkie dostępne ekspresy możesz zarówno zakupić na własność, jak i wynająć na określony czas (np. na potrzeby biurowe).

Kto stoi za Coffee Event ?

Założycielem firmy Coffee Event oraz Bar Event Group jest Marcin Woszczyk, od 2004 roku związany z branżą gastronomiczną i hotelarską. Zawodowe doświadczenie zdobywał współpracując z najlepszymi restauracjami, hotelami i klubami w całej Polsce. Na swoim koncie posiada wykształcenie kierunkowe, tytuł zawodowy Technik Barman-Kelner-Sommelier oraz wiele kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Jest również trenerem sztuki barmańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi dla instruktorów szkolenia zawodowego.

Swoją pracą pragniemy sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom i nadać niepowtarzalny charakter każdemu miejscu i każdej imprezie przez nas obsługiwanej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.