Dzierżawa ekspresów

Dzierżawa ekspresów do kawy – Kraków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów umożliwiamy na terenie Krakowa dzierżawę ekspresów do kawy. Dzięki temu nie musicie Państwo inwestować we własny sprzęt, a jedynie wybrać model z naszej oferty najlepiej spełniający Państwa wymagania.

Oferujemy dzierżawę ekspresów do kawy na potrzeby biur a także wynajem ekspresów do kawy na targi i konferencje w Polsce i w Europie. W zależności od Państwa potrzeb świadczymy usługi dzierżawy oraz wynajmu na czas określony – może to być zarówno rok jak i jeden dzień.

W przypadku oferty dzierżawy długoterminowej klient otrzymuje urządzenie bez żadnych kosztów, w zamian zobowiązując się do opłaty czynszu za jego użytkowanie i zakupu miesięcznego limitu kawy, który ustalany jest indywidualnie.

Podczas całego okresu dzierżawy sprzęt objęty jest pełną, bezpłatną opieką serwisową oraz darmową dostawą dodatkowo zapewniam naszym Klientom bezpłatne odkamienianie oraz kalibrację ekspresu raz w miesiącu .
Czas trwania bezpłatnej wizyty serwisowej – ok 1,5 h do 2 h / raz w miesiącu .

Działamy w branży od 2008r. i zdajemy sobie sprawę jak ważne jest cykliczne serwisowanie maszyny aby uzyskać dobrą kawę.
W naszej ofercie znajdują się wyłącznie ekspresy najlepszych światowych marek.
Zapraszamy do współpracy.

dzierżawa ekspresów do kawy
dzierżawa ekspresów do biur kraków
wynajem ekspresów do kawy
Saeco gaggia academia
1467702035
saeco phedra cappuccino