Barista Na Targi

Barista Na Targi

Targi branżowe to nie tylko okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy, ale również miejsce, w którym nawiązuje się wiele przydatnych kontaktów biznesowych – na przykład przy pysznej kawie przygotowanej przez profesjonalnego baristę w stylu latte art. Barista przygotowujac finezyjne kawy np. z Państwa logotypem, tworzy nie tylko prawdziwe dzieło sztuki w filiżance kawy, ale również doskonałą atmosfęrę na stoisku targowym, która sprzyja nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi klientami.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę baristy na targi wraz z pełnym wyposażeniem. Ekspres może być zamontowany zarówno na Państwa stoisku targowym lub na naszym mobilnym barze kawowym, który możemy dowolnie spersonalizować i dostosować do ogólnego wyglądu stoiska targowego:

  • Logotyp Państwa firmy na froncie baru kawowego!
  • Logotyp Państwa firmy na kubkach do kawy!
  • Logotyp Państwa firmy na powierzchni kawy!

Barista serwuje pełne menu kaw techniką latte art z użyciem najwyższej jakości produktów. Bariści w naszej firmie to wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie dla których kawa to przede wszystkim pasja, która stała się sposobem na życie. Odwiedziliśmy z naszymi Klientami największe i najbardziej prestiżowe targi w Polsce i Europie m.in w : Niemczech, Francji, Holandii, Austrii, Belgii.
Gwarantujemy, że zapewnimy każdej osobie odwiedzającej Państwa stoisko maksimum przyjemności z picia kawy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
3(1) (Mały)
P1030231 (Mały)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
5(1) (Mały)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA