Mobilne Bary Kawowe

Mobilne Bary Kawowe

Proponujemy Państwu nowoczesne i ekskluzywne mobilne bary kawowe, które nie tylko przyciągają uwagę gości, ale przede wszystkim dają możliwość skosztowania przepysznej kawy przygotowanej przez profesjonalnych baristów w stylu latte art.

Nasze mobilne bary kawowe do wynajęcia doskonale wpasowują się w imprezy branżowe, targi, konferencje i inne tego typu eventy. Wraz z pełnym wyposażeniem coffee baru zapewniamy profesjonalne ekspresy do kawy, najwyższej jakości produkty do przygotowania kawy oraz doskonale przeszkoloną obsługę baristów, którzy dzięki swoim zdolnościom z każdej filiżanki kawy utworzą prawdziwe dzieło sztuki.

Zapewniane przez nas bary kawowe, dzięki bogatym opcjom aranżacyjnym, można bardzo łatwo dopasować do specyfiki wydarzenia, dodając do nich:

  • Logotyp firmy na froncie baru kawowego !
  • Logotyp firmy na kubkach do kawy !
  • Logotyp firmy na powierzchni kawy !

Mobilne bary kawowe dostępne w naszej ofercie można również modułowo łączyć i ustawiać w różnych konfiguracjach.
Posiadamy największy w Polsce wybór mobilnych barów kawowych. Mamy możliwość zapewniania nawet 20 metrowego baru kawowego, który może obsłużyć do kilku tysięcy osób !
Mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi podczas prestiżowych i największych targach w Polsce i Europie m.in: Holandii, Francji, Belgii, Niemczech, Austrii.

catering kawowy
P1030264 (Mały)
3(2) (Mały)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA