Drukarka do Kawy

Drukarka do kawy – Coffee Selfie Printer
– Twoje zdjęcie lub logo na powierzchni kawy!

Odkąd akcesoria drukujące na kawie i innych produktach spożywczych pojawiły się na rynku, długo szukaliśmy drukarki, która spełni wymagania nasze i naszych partnerów. Wysoka jakość wydruku, szybkość, intuicyjny interfejs, oraz nowoczesny i przykuwający uwagę design to były nasze priorytety. Dotychczasowe modele dostępne w Polsce niestety nie spełniały naszych wymagań. Gdy trafiliśmy na drukarkę Evebot Coffee Selfie Printer, wiedzieliśmy od razu, że to jest właśnie to!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu innowacyjne urządzenie marketingowe – drukarkę do kawy marki Evebot – Selfie Printer – Twoje zdjęcie lub logo na powierzchni kawy!
Nasza drukarka do kawy wyróżnia się nowoczesnym designem oraz bardzo dobrą jakością wydruku – 600 dpi, dzięki temu grafika na powierzchni kawy jest idealnie odwzorowana.
Tworzenie obrazu nie wymaga również żadnego dodatkowego laptopa lub tableta, gdyż posiada wbudowany ekran dotykowy, co w znacznym stopniu ułatwia korzystanie z możliwości tego niesamowitego gadżetu. Łatwy dostęp do intuicyjnej aplikacji to przyjemność obsługi i zapierający dech w piersiach efekt końcowy.

  • W przypadku wydruku selfie (selfieccino) – wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym i przyłożyć telefon do ekranu urządzenia – na podstawie qr kodu drukarka pobiera zdjęcie i drukuje na kawie!
  • W przypadku logotypu i reklam – wystarczy wgrać logotyp lub inną grafikę do systemu drukarki za pomocą portu usb, lub qr kodu.

Nasza drukarka – drukuje nie tylko na kawie, ale również na wszelkiego rodzaju napojach z pianką na powierzchni np. piwo, koktajle mleczne, drinki, jak również na wszelkich produktach spożywczych o płaskiej powierzchni i średnicy nadruku do 8 cm np. desery, ciastka, czy bułki do hamburgerów. Zarówno druk na piance, jak i innej powierzchni w każdym przypadku jest perfekcyjnie odwzorowany.

System drukowania opatentowany przez firmę Evebot gwarantuję 100% bezpieczeństwo dla zdrowia – druk na urządzeniu odbywa się za pomocą barwników spożywczych certyfikowanych przez SGS (międzynarodowe przedsiębiorstwo, prowadzące działalność w zakresie inspekcji, weryfikacji, testów i certyfikacji). Barwnik spożywczy posiada certyfikat bezpiecznej żywności wydany przez SGS, jest jadalny i nie wpływa również na smak, ani zapach napoju.

Nasza oferta umożliwia wynajem drukarki do kawy Evebot – Coffee Selfie Printer wraz z obsługą profesjonalnego baristy z całym barem kawowym lub jako pojedyncze urządzenie do samodzielnej obsługi.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnych informacji.

IMG_0254 copy (Mały)
DSC07307 (Mały)
DSC07414 (Mały)
Xm6Gy_uA (Mały)
IMG_0256 copy (Mały)
IMG_0246 copy (Mały)
Uci7kMCw (Mały)