• najlepsza kawa do ekspresu
  • najlepsza kawa do ekspresu

Zicaffe Cinquanenario

Stara cena: 96.9zł
92.06 / 1000 g.
74.84 zł Netto + 23%VAT

Tagi:
kawa kraków,kawa do ekspresu,hurtownia kawy kraków

Zicaffe Cinquanenario

Zicaffe Cinquanenario jest specjalną mieszanką kawy stworzoną na 50-lecie firmy Zicaffe.
Swój niesamowity smak zawdzięcza doskonale palonej mieszance arabiki i robusty (z niewielką domieszką znakomitej robusty indyjskiej). Jest to kawa idealna do każdego rodzaju parzenia, charakteryzująca się doskonałym głębokim smakiem i aromatem.

Mieszanka ta posiada prestiżowy certyfikat INEI (Narodowego Instytutu Espresso Italiano), co jest dowodem, że spełnia bardzo rygorystyczne wymogi nadając się idealnie do zaparzenia "espresso perfetto" - kawy doskonałej.

Rodzinna Palarnia Zicaffe z Sycyli !

Zicaffe to kolejna rodzinna palarnia kawy w naszej ofercie. Wyróżnia się pośród innych dostępnych na rynku kaw tym, że od początku swego istnienia, aż po dzień dzisiejszy jest zarządzana przez jedną rodzinę. Zicaffe to firma, która narodziła się na Sycylii w 1929 roku. Południowowłoskie mieszanki  urzekają  swoim smakiem, ponieważ poszczególne ziarna są tutaj nieco mocniej palone, niż na Północy kraju. To sprawia, że kawa ziarnista Zicaffe wyróżnia się smakiem i bardzo często jest wykorzystywana do przyrządzania pysznego i intensywnego espresso. Ziarna palone na południu rzadziej są matowe, ponieważ w procesie mocnego palenia na powierzchnię uwalniają się olejki eteryczne. Cały proces należy kontrolować tak, aby olejki nie uległy całkowitemu spaleniu. To wszystko sprawia, że wszystkie kawy ziarniste Zicaffe cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko na Sycylii , ale również na całym świecie !

SkładArabica + Robusta
Opakowanie1 kg
PalarniaZicaffe

Sklep online

Crema Blend - Świeżo Palona
55.00 zł
Saeco Aulika Top Hsc
4 790.40 zł
Saeco Lirika Otc
2 083.90 zł
Saeco Aulika Focus
3 693.69 zł

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB