WYNAJEM EKSPRESÓW DO KAWY

Aby uzyskać pełnię smaku oraz aromatu kawy, należy przygotować ją w odpowiedni sposób. Dziś tę możliwość daje wyłącznie użycie ekspresów ciśnieniowych, których technologiczne zaawansowane pozwala wydobyć z każdego zmielonego ziarna to, co najlepsze.
W tym celu oferujemy Państwu wynajem ekspresów do kawy na różnego rodzaju eventy, targi , konferencje organizowane na terenie Polski jak i Europy,  a także dzierżawę ekspresów do biur i gastronomii .

W zależności od Państwa potrzeb świadczymy usługi wynajmu oraz dzierżawy na czas określony - może to być zarówno rok jak i jeden dzień.
W przypadku oferty długoterminowej klient otrzymuje urządzenie bez żadnych kosztów, w zamian zobowiązując się do opłaty czynszu za jego użytkowanie lub zakupu miesięcznego limitu kawy, który ustalany jest indywidualnie. Podczas całego okresu dzierżawy sprzęt objęty jest pełną, bezpłatną opieką serwisową.

Wśród urządzeń, które posiadamy w ofercie najmu znajdują się wyłącznie najlepsze ekspresy ciśnieniowe znanych i cenionych marek, używane w profesjonalnych zastosowaniach. Dzięki temu otrzymujecie Państwo gwarancję, że wybrany model będzie spełniał wszystkie standardy jakości i wydajności pracy.

Napisz do nas

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB