POKAZY BARISTÓW

Cudownie pachnąca kawa, filigranowe wzory w filiżankach i mnóstwo ciekawych informacji na temat czarnego złota, z którego przygotowuje się najpopularniejszy napój świata. To wszystko zobaczycie Państwa podczas naszych pokazów baristów latte art - połączonych z warsztatami sztuki zdobienia kawy. Do wykonania usługi zapewniamy profesjonalny mobilny bar kawowy wraz z pełnym wyposażeniem oraz produktami najwyższej jakości.

Latte art jest sztuką ozdabiania kawy w taki sposób, aby na jej powierzchni tworzyły się przyciągające wzrok, cudowne wzory wykonane ze spienionego mleka. Bez używania szablonów i gotowych elementów.
W czasie trwania pokazu barista przeprowadzi również warsztaty baristyczne dla ochotników . Angażując do wspólnej zabawy publiczność , zdradzi tajniki zawodu i pokaże jak w prosty sposób zmienić zwykłe przygotowywanie kawy w świetną zabawę i zachwycić gośći finezyjnym wzorem na powierzchni kawy.

Proponowane przez nas spotkanie z baristą  to doskonałe uzupełnienie każdego eventu: spotkania biznesowego, konferencji, targów, drzwi otwartych a nawet przyjęcia weselnego . Zapraszamy do wspólnej zabawy z naszymi baristami !

Napisz do nas

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB