DZIERŻAWA EKSPRESÓW DO KAWY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów umożliwiamy na terenie Krakowa dzierżawę ekspresów do kawy. Dzięki temu nie musicie Państwo inwestować we własny sprzęt, a jedynie wybrać model z naszej oferty najlepiej spełniający wymagania.

Oferujemy Państwu dzierżawę ekspresów do kawy na potrzeby biur oraz gastronomii a takżę wynajem ekspresów do kawy na targi i konferencje w Polsce i w Europie.  W zależności od Państwa potrzeb świadczymy usługi dzierżawy oraz wynajmu na czas określony - może to być zarówno rok jak i jeden dzień.
W przypadku oferty dzierżawy długoterminowej klient otrzymuje urządzenie bez żadnych kosztów, w zamian zobowiązując się do opłaty czynszu za jego użytkowanie i zakupu miesięcznego limitu kawy, który ustalany jest indywidualnie. Podczas całego okresu dzierżawy sprzęt objęty jest pełną, bezpłatną opieką serwisową oraz darmową dostawą .
W naszej ofercie znajdują się wyłącznie ekspresy najlepszych światowych marek. Sprawdzone przez wielu baristów, doskonale dopracowane i pozwalające na szybką oraz bezproblemową obsługę.

Oferujemy Państwu wynajem ekspresów do kawy na różnego rodzaju eventy, targi , konferencje organizowane na terenie Polski jak i Europy,  a także dzierżawę ekspresów do biur i gastronomii . W zależności od Państwa potrzeb świadczymy usługi wynajmu oraz dzierżawy na czas określony - może to być zarówno rok jak i jeden dzień.
W przypadku oferty długoterminowej klient otrzymuje urządzenie bez żadnych kosztów, w zamian zobowiązując się do opłaty czynszu za jego użytkowanie lub zakupu miesięcznego limitu kawy, który ustalany jest indywidualnie. Podczas całego okresu dzierżawy sprzęt objęty jest pełną, bezpłatną opieką serwisową

Napisz do nas

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB