Crema Blend - Świeżo Palona

Stara cena: 62zł
55.00
44.72 zł Netto + 23%VAT

Tagi:
Kawa świeżo palona,kawa na targi,barista na targi,kawa świeżo palona kraków,dzierżawa ekspresów kraków

Crema Blend

To starannie skomponowana mieszanka, dedykowana do wielbicieli kaw mlecznych, którzy cenią sobie delikatność w smaku i kremową strukturę przy jednoczesnym łagodnym aromacie. Natomiast bez dodatku mleka mieszanka idealnie speawdzi się jako mocne espresso z charakterystycznym orzechowo - karmelowym aromatem. 

Bazując na latach doświadczeń opracowana została Crema Blend, do przygotowania której zastosowano wysokiej jakości ziarna:

- Santos z Brazylii,

- Cherry z Indii.

Kawa po zaparzeniu w ekspresie ciśnieniowym mimo, iż prezentuje delikatny i łagodny smak jest zdecydowanie pobudzająca i zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych odbiorców, jak i tych, którzy swoją przygodę z kawą dopiero rozpoczynają.

W pełni naturalna i świeżo palona Crema Blend doskonale sprawdzi się zarówno w ekspresach automatycznych, jak i kolbowych. Jest polecana zarówno do zastosowań domowych oraz komercyjnych.

SkładBRAZYLIA Santos, INDIE Cherry
Opakowanie1 kg
Palarnia Bar Event Group - Coffee Roasters
Dominika

Kupiliśmy do biurowca zamiast Lavazzy Crema i... to była świetna decyzja! Kawa jest świeża i super kremowa, bomba! :) Nawet nasi "koneserzy" korporacyjni mówią, że jest super, nie zmienię na nic innego! :)

Sklep online

Special Reserve - Świeżo Palona
84.00 zł
Saeco Aulika Focus
3 693.69 zł
Crema Blend - Świeżo Palona
55.00 zł
Saeco Aulika Top Hsc
4 790.40 zł

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB