• kawa do ekspresu
  • kawa do ekspresu

Zicaffe Superior Crema In Tazza

Stara cena: 99.5zł
93.53 / 1000 g.
76.04 zł Netto + 23%VAT

Tagi:
Zicaffe Superior Crema In Tazza, kawa kraków,kawy włoskie,hurtownia kawy kraków

Zicaffe Superior Crema In Tazza

Mieszanka najlepszych ziaren arabiki , pochodzących z Brazylii i Środkowej Ameryki.
Charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem suszonej śliwki i karmelu, a także posmakiem ciemnej czekolady. Jest to zasługa doskonałych ziaren pochodzących z Gwatemali i Kostaryki oraz indyjskiej robusty. W połączeniu ze świeżo spienionym mlekiem tworzy równowagę słodyczy i miłej goryczy orzecha włoskiego.

Mieszanka ta posiada prestiżowy certyfikat INEI (Narodowego Instytutu Espresso Italiano), co jest dowodem, że spełnia bardzo rygorystyczne wymogi nadając się idealnie do zaparzenia "espresso perfetto" - kawy doskonałej. 

Rodzinna Palarnia Zicaffe z Sycyli !

Zicaffe to kolejna rodzinna palarnia kawy w naszej ofercie. Wyróżnia się pośród innych dostępnych na rynku kaw tym, że od początku swego istnienia, aż po dzień dzisiejszy jest zarządzana przez jedną rodzinę. Zicaffe to firma, która narodziła się na Sycylii w 1929 roku. Południowowłoskie mieszanki  urzekają  swoim smakiem, ponieważ poszczególne ziarna są tutaj nieco mocniej palone, niż na Północy kraju. To sprawia, że kawa ziarnista Zicaffe wyróżnia się smakiem i bardzo często jest wykorzystywana do przyrządzania pysznego i intensywnego espresso. Ziarna palone na południu rzadziej są matowe, ponieważ w procesie mocnego palenia na powierzchnię uwalniają się olejki eteryczne. Cały proces należy kontrolować tak, aby olejki nie uległy całkowitemu spaleniu. To wszystko sprawia, że wszystkie kawy ziarniste Zicaffe cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko na Sycylii , ale również na całym świecie !

SkładArabica + Robusta
Opakowanie1 kg
PalarniaZicaffe

Sklep online

Saeco Aulika Top Hsc
4 790.40 zł
Saeco Lirika Otc
2 083.90 zł
Crema Blend - Świeżo Palona
55.00 zł
Special Reserve - Świeżo Palona
84.00 zł
Saeco Aulika Focus
3 693.69 zł

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB