Zicaffe Crema in Tazza - Doux

88.56 / 1000 g.
72 zł Netto + 23%VAT

Tagi:
Zicaffe Crema In Tazza Doux, kawa kraków,kawy włoskie

Crema in tazza doux

Wysokiej jakości mieszanka renomowanej palarni Zicaffe, starannie skomponowana, aby zachować perfekcyjny balans.

Przygotowane przy pomocy tego produktu espresso cechuje się gęstą, gładką pianką kawową, która przez długi czas będzie cieszyć smakosza typowo południowowłoskiego naparu.

W smaku doszukać się można wyrazistej, przyjemnej nuty orzechowej, która zadowoli gusta osób wielbiących klasyczne, intensywne espresso, jak i smakoszy aromatycznego cappuccino.

Producent wykorzystał wyjątkowe opakowania Fragrance, polegające na zastosowaniu specjalnego zaworku jednokierunkowego, który zapewnia zachowanie wspaniałego aromatu i najlepszej jakości kawy.

Crema in tazza doux to typowo sycylijska kawa, która dodatkowo zapewnia uniwersalne sposoby parzenia, dzięki czemu z powodzeniem zastosować ją możemy zarówno do ekspresów automatycznych, kolbowych, jak również innych sposobów przygotowywania kawy.

Zicaffe to renomowana palarnia z Marsala na Sycylii, założona w 1929r. przez Vito Zichittella i do dnia dzisiejszego znajduje się w rękach tej rodziny.

W Polsce ta marka dała się poznać jako rodzinna firma pielęgnująca południowowłoskie tradycje espresso, która oferuje bardzo dobre produkty w korzystnych cenach.

SkładArabica + Robusta
Opakowanie1 kg
PalarniaZicaffe

Sklep online

Special Reserve - Świeżo Palona
84.00 zł
Saeco Aulika Top Hsc
4 790.40 zł
Saeco Aulika Focus
3 693.69 zł
Crema Blend - Świeżo Palona
55.00 zł

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB