MOBILNE BARY KAWOWE

Proponujemy Państwu nowoczesne i ekskluzywne mobilne bary kawowe, które nie tylko przyciągają uwagę gośći, ale przede wszystkim dają możliwość skosztowania przepysznej kawy przygotowanej przez profesjonalnych baristów w stylu latte art.

Nasze mobilne bary kawowe do wynajęcia doskonale wpasowują się w imprezy branżowe, targi, konferencje i inne tego typu eventy. Wraz z pełnym wyposażeniem coffee baru zapewniamy profesjonalne ekspresy do kawy, najwyższej jakośći produkty do przygotowania kawy oraz doskonale przeszkoloną obsługę baristów, którzy dzięki swoim zdolnościom z każdej filiżanki kawy utworzą prawdziwe dzieło sztuki.

Zapewniane przez nas bary kawowe, dzięki bogatym opcjom aranżacyjnym, można bardzo łatwo dopasować do specyfiki wydarzenia, dodając do nich :

  • Logtyp firmy na froncie baru kawowego  !
  • Logotyp firmy na kubkach do kawy !
  • Logotyp firmy na powierzchni kawy !

Mobilne bary kawowe dostępne w naszej ofercie można również modułowo łączyć i ustawiać w różnych konfiguracjach . Posiadamy największy w Polsce wybór mobilnych barów kawowych. Mamy możliwość zapewniania nawet 20 metrowego baru kawowego, który może obsłużyć do kilku tysiący osób ! Mieliśmy przyjemnośći świadczyć nasze usługi podczas prestiżowych i największych targach w Polsce i Europie m.in: Holandii, Francji, Belgii, Niemczech , Austrii.

 

Napisz do nas

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB