BARISTA NA TARGI

Targi branżowe to nie tylko okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy, ale również miejsce, w którym nawiązuje się wiele przydatnych kontaktów biznesowych - na przykład przy pysznej kawie przygotowanej przez profesjonalnego baristę w stylu latte art.  Barista przygotowujac finezyjne kawy np. z Państwa logotypem,  tworzy nie tylko prawdziwe dzieło sztuki w filiżance kawy, ale również doskonałą atmosfęrę na stoisku targowym, która sprzyja nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi klientami.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę baristy na targi wraz z pełnym wyposażeniem. Ekspres może być zamontowany zarówno na Państwa stoisku targowym lub na naszym mobilnym barze kawowym, który możemy dowolnie spersonalizować i dostosować do ogólnego wyglądu stoiska targowego :

  • Logtyp Państwa firmy na froncie baru kawowego !
  • Logotyp Państwa firmy na kubkach do kawy !
  • Logotyp Państwa firmy na powierzchni kawy !

Barista serwuje pełne menu kaw techniką latte art z użyciem najwyższej jakości produktów. Bariści w naszej firmie to wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzienie dla których kawa to przede wszystkim pasja, która stała się sposobem na życie. Odwiedziliśmy z naszymi Klientami największe i najbardziej prestiżowe targi w Polsce i Europie m.in w : Niemczech, Francji, Holandii, Austrii, Belgii.
Gwarantujemy, że zapewnimy każdej osobie odwiedzającej Państwa stoisko maksimum przyjemności z picia kawy !


Napisz do nas

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB